تورهای پیشنهادی

تورهای بیشتر
کاریابی در آژانس های مسافرتی
چطور به وان ترکیه برویم؟

چطور به وان ترکیه برویم؟

  • تاریخ انتشار: ۳۰ بهمن ۱۳۹۷
از آنجایی که ترکیه و ایران دارای مرز مشترک هستند شما می توانید از طریق مرز زمینی به وان سفر کنید. در واقع برای رسیدن به وان از راه مرزی فقط یک ساعت زمان لازم دارید و دسترسی به وان از طریق زمینی بسیار ساده است. شما میتوانید با ماشین شخصی خودتان به وان سفر کنید.
خدمات مرجع گردشگری های هالیدی

خدمات مرجع گردشگری های هالیدی

  • تاریخ انتشار: ۲۹ بهمن ۱۳۹۷
های هالیدی به عنوان مرجع گردشگری آژانس های مسافرتی، ارائه دهنده انواع بلیط‌های چارتر و سیستمی، داخلی و خارجی و همچنین انواع تورهای لحظه آخری، داخلی، خارجی و آفرهای ویژه بیش از 800 آژانس مسافرتی به صورت آنلاین و کاملا کاربر پسند است.
شگفتی های ایران

شگفتی های ایران

  • تاریخ انتشار: ۲۸ بهمن ۱۳۹۷
تورهای مسافرتی در ایران فعالیت گسترده ای دارند و تعداد گردشگرانی که از سراسر جهان به تماشای این کشور زیبا می آیند در حال افزایش است. شگفتی هایی که در میان این جاذبه های گردشگری وجود دارد بسیار زیاد است که در اینجا به معرفی چند نمونه از آنها می پردازیم.
ریل تور گردشگری لرستان رونمایی شد

ریل تور گردشگری لرستان رونمایی شد

  • تاریخ انتشار: ۲۷ بهمن ۱۳۹۷
علی اصغر مونسان، معاونت رئیس جمهور، در دوازدهمین نمایشگاه گردشگری فرمودند: غرب کشور ایران دارای ظرفیت های بسیار زیادی در حوزه طبیعت گردی است و باید برای استفاده از این ظرفیت ها اقداماتی جدی صورت گیرد.

موتور هوشمند گردشگری
مقایسه صدها آژانس هواپیمایی در لحظه،بهترین قیمت بلیط هواپیما را در سریعترین زمان بیابید.

استفاده از مطالب سایت ‌های هالیدی با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به گروه نرم افزاری اکوتک می باشد می‌باشد. مرورگر پیشنهادی Chrome