تورهای پیشنهادی

تورهای بیشتر
کاریابی در آژانس های مسافرتی
فرودگاه جدید استانبول

فرودگاه جدید استانبول

  • تاریخ انتشار: ۳۱ فروردین ۱۳۹۸
فرودگاه جدید استانبول که بزرگترین فرودگاه کشور ترکیه نیز میباشد با نام "فرودگاه استانبول" در شمال مرکز شهر استانبول در منطقه آرناوت کوی قرار دارد. کد انحصاری فرودگاه استانبول ISL است . این فرودگاه در مساحتی عظیم با مساحت 76.5 میلیون متر مربع ساخته شده است. فاصله فرودگاه استانبول تا مرکز شهر 35 کیلومتر است.
در پوکت کجا برویم؟

در پوکت کجا برویم؟

  • تاریخ انتشار: ۳۱ فروردین ۱۳۹۸
پوکت بزرگترین جزیره تایلند و بهترین مکان برای تعطیلات و استراحت در تایلند و آسیاست. پوکت با نام مروارید دریای آندامان نیز شناخته می شود و به سبب سواحل زیبای خود و غواصی در آب های شفاف آن شهرت دارد.
دیدنی های بانکوک

دیدنی های بانکوک

  • تاریخ انتشار: ۲۸ فروردین ۱۳۹۸
بانکوک پایتخت مدرن کشور تایلند است و از محبوب ترین و پربازدیدترین شهرهای توریستی دنیاست. شما با تور تایلند در بانکوک می توانید با هزینه کمتری نسبت به کشورهای اروپایی، در محیطی آرام و دلپذیر به استراحت و تفریح بپردازید.
پرواز مستقیم تهران به کاراکاس

پرواز مستقیم تهران به کاراکاس

  • تاریخ انتشار: ۲۷ فروردین ۱۳۹۸
نخستین پرواز مستقیم تهران – کاراکاس در فروردین سال 98 از سوی شرکت هواپیمایی ماهان در فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) انجام شد. این پرواز حامل معاون وزیر امور خارجه و هیات همراه بود که در ساعات ابتدایی بامداد روز دوشنبه 19 فرودین سال 98 صورت گرفت.

موتور هوشمند گردشگری
مقایسه صدها آژانس هواپیمایی در لحظه،بهترین قیمت بلیط هواپیما را در سریعترین زمان بیابید.

استفاده از مطالب سایت ‌های هالیدی با ذکر منبع بلامانع است. کلیه حقوق این سایت متعلق به گروه نرم افزاری اکوتک می باشد می‌باشد. مرورگر پیشنهادی Chrome